LATEST NEWS
 
Life /LifestyleΔημοσίευση: 04 Οκτωβρίου 2017 11:23

Ο Ντένζελ Ουάσινγκτον επισκέφθηκε 86χρονη θαυμάστριά του! (βίντεο+φωτό)

Δεν πίστευε στα μάτια της η ηλικιωμένη γυναίκα όταν ανοίγοντας την πόρτα του σπιτιού της αντίκρυσε τον αγαπημένο της ηθοποιό!

Ντένζελ Ουάσινγκτον - γιαγιά

Μία θαυμάστρια του Ντένζελ Ουάσινγκτον δεν μπορούσε να πιστέψει τα μάτια της, όταν ο ηθοποιός χτύπησε την πόρτα του σπιτιού της.

Ο Αμερικανός ηθοποιός και σκηνοθέτης βρισκόταν στο Σικάγο και σταμάτησε σε ένα εστιατόριο και ζήτησε οδηγίες για το πώς θα πήγαινε στον προορισμό του. Μία παρέα του πρότεινε να συναντήσει μία φανατική θαυμάστριά του, την 86χρονη Juanita Hubbard, το σπίτι της οποίας είναι απέναντι από το εστιατόριο.

Φυσικά, ο βραβευμένος με Όσκαρ ηθοποιός επισκέφθηκε την 86χρονη, συζήτησε μαζί της και φωτογραφήθηκε μαζί της. Μάλιστα πόζαρε στον φωτογραφικό φακό με κάποιους από τους γείτονες της Hubbard.

«Αυτό πραγματικά έφτιαξε τη μέρα της γιαγιάς μου και της οικογένειάς μου», ανέφερε μια ανάρτηση στο Facebook. «Δεν βλέπεις συχνά έναν θρύλο να έρχεται και να χτυπά την πόρτα σου. Αυτό ήταν το “Boo Thang” της γιαγιάς μου για 10 λεπτά».

Η ανάρτηση συνοδεύεται από βίντεο στο οποίο ο Ουάσινγκτον και η 86χρονη θαυμάστριά του συζητούν κρατώντας ο ένας το χέρι του άλλου.

«Ερχόμουν εδώ όταν ήμουν 5,6,7 ετών. Ακριβώς στο τετράγωνο» ακούγεται να λέει ο ηθοποιός. «Είμαι τακτικός εδώ. Δεν είμαι από το Σικάγο, αλλά δεν φοβάμαι εδώ». Η ανάρτηση στο Facebook έγινε ιδιαίτερα δημοφιλής και έχει ξεπεράσει τα 40.000 shares.

Σημαντικότερες ειδήσεις στη κατηγορίαΜέρι Τραμπ: ο Ντόναλντ Τραμπ ήταν θύμα κακοποίησης από τον πατέρα τουΤετάρτη 08 Ιουλίου 2020 15:49 | Ειδήσεις

"Καυτές" αποκαλύψεις, που προκαλούν ήδη σχόλια και αντιδράσεις, περιλαμβάνονται στο βιβλίο της ανιψιάς του Προέδρου των ΗΠΑ.

Μπρους Σπρίνγκστιν: κυκλοφόρησε άλμπουμ που ηχογράφησε το 1999!Πέμπτη 09 Ιουλίου 2020 13:34 | Ειδήσεις

Στην ηχογράφηση συμμετέχει το εμβληματικό συγκρότημα του τραγουδιστή, οι "The E Street Band".

Ντρου Μπάριμορ: η γυμναστική με έκανε καλύτερη... μητέρα!Παρασκευή 10 Ιουλίου 2020 11:57 | Ειδήσεις

Τι λέει για το σώμα της και το κάρμα, την μέθοδο pilates και την μετατροπή του κορμιού της σε... "λεωφορείο".

Κέιτι Πέρι: κυκλοφόρησε το νέο της τραγούδι “Smile” (βίντεο)Παρασκευή 10 Ιουλίου 2020 17:04 | Ειδήσεις

Η Αμερικανίδα τραγουδίστρια είχε παρουσιάσει νωρίτερα δείγμα από το καινούριο κομμάτι της.

Pοή στη κατηγορία: Ειδήσεις
Μπρους Σπρίνγκστιν: κυκλοφόρησε άλμπουμ που ηχογράφησε το 1999!23:59Μέρι Τραμπ: ο Ντόναλντ Τραμπ ήταν θύμα κακοποίησης από τον πατέρα του23:52Ο ΠΑΟΚ “έσπασε” το αήττητο του Ολυμπιακού23:44Πολωνία: Οριακό προβάδισμα για τον απερχόμενο πρόεδρο Ντούντα23:31Κορονοϊός: η υδροξυχλωροκίνη και η επίδραση σε ασθενείς που θέλουν νοσηλεία23:18Έκρηξη και φωτιά σε πλοίο του Πολεμικού Ναυτικού των ΗΠΑ (βίντεο)23:04Οι “ξενύχτηδες” έφηβοι κινδυνεύουν από άσθμα και αλλεργίες22:52AIDS: Βραζιλιάνος ασθενής θεραπεύθηκε μόνο με φάρμακα!22:39Μάστιγα οι “ραγισμένες καρδιές” από το στρες της πανδημίας22:26Φωτιά στη Χάλκη 22:13Ασταμάτητη η ΑΕΚ22:01Κορονοϊός: Θετικοί δεκάδες εργάτες φάρμας21:48Στον τελικό του UTS ο Τσιτσιπάς21:35Τουρισμός: “Κραυγή αγωνίας” από την Κατερίνη (βίντεο)21:22Volley League: Επέστρεψε στον “θρόνο” ο Παναθηναϊκός21:09Κορονοϊός: Αυτοψία ΑΝΤ1 σε οίκους ανοχής (βίντεο)20:57Αρθροσκοπική αποκατάσταση Προσθίου Χιαστού Συνδέσμου με την τεχνική All-Inside20:44Αγία Σοφία: Οι θησαυροί της “Μεγάλης Εκκλησίας” (βίντεο)20:32Κορονοϊός - ΠΟΥ: Ημερήσια αύξηση ρεκόρ στα κρούσματα παγκοσμίως20:21Τριανταφύλλου στον ΑΝΤ1: το παρασκήνιο της απόφασης για την Αγία Σοφία (βίντεο)20:09
00:00:21"ΠΟΛΙΟΡΚΙΑ": Το τρέιλερ της ταινίας22-03-2019 07:44 
00:21:33