LATEST NEWS
 
Life /ΓενικάΔημοσίευση: 30 Απριλίου 2018 06:51

Backstage φωτογραφίες: 10 χρόνια Ράδιο Αρβύλα – Όσα δεν είδατε ποτέ!

Δείτε αποκλειστικές φωτογραφίες από την επετειακή εκπομπή, μίας από τις πιο αγαπημένες εκπομπές στην ιστορία της ελληνικής τηλεόρασης, το «Ράδιο Αρβύλα» που συμπλήρωσε δέκα χρόνια στον αέρα.

BACKSTAGE - ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ - ANT1

Το βράδυ του Σαββάτου στο «Ράδιο Αρβύλα» ο Αντώνης Κανάκης και η ομάδα του, Γιάννης Σερβετάς, Χρήστος Κιούσης και Στάθης Παναγιωτόπουλος γιόρτασαν στον αέρα τα 10 χρόνια γεμάτα δημιουργία και σάτιρα.

 Έσβησαν τα 10 κεράκια στην τρισδιάστατη τούρτα τους, γέλασαν, νοστάλγησαν, συγκινήθηκαν, ευχαριστήσαν και δήλωσαν περήφανοι για τα 10 χρόνια της ιστορία του Ράδιο Αρβύλα. Όχι για την επιτυχία αλλά και γιατί μπορούν να κοιταχτούν στον καθρέφτη και για τη σχέση που απέκτησαν με όλους εμάς!

Επειδή ζητήσατε να τα ξαναδείτε, κι εμείς άλλο που δε θέλαμε, μιας και 10 χρόνια είναι αυτά και τι χρόνια, συντονιστείτε σήμερα Δευτέρα και αύριο Πρωτομαγιά στις 22:30 το βράδυ στον ΑΝΤ1!

Εσείς που τα χάσατε και εσείς που τα είδατε , απολαύστε για μια ακόμη φορά τα δύο επεισόδια.

Σήμερα στις 22:30, το κυρίως εορταστικό επεισόδιο και αύριο Τρίτη στις 22:30 το δεύτερο μέρος, γεμάτα με τα καλύτερα βίντεο και στιγμές από τα 10 χρόνια της αγαπημένης εκπομπής.

2008-2018 : 10 Χρόνια Ράδιο Αρβύλα. Δύο εκπομπές γεμάτες αναμνήσεις, μία φορά ακόμα!

Υπάρχει και αυτή η τηλεόραση…

Δέκα χρόνια τώρα!

BACKSTAGE - ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ - ANT1

BACKSTAGE - ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ - ANT1

BACKSTAGE - ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ - ANT1

BACKSTAGE - ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ - ANT1

BACKSTAGE - ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ - ANT1

Σημαντικότερες ειδήσεις στη κατηγορίαΜέρι Τραμπ: ο Ντόναλντ Τραμπ ήταν θύμα κακοποίησης από τον πατέρα τουΤετάρτη 08 Ιουλίου 2020 15:49 | Ειδήσεις

"Καυτές" αποκαλύψεις, που προκαλούν ήδη σχόλια και αντιδράσεις, περιλαμβάνονται στο βιβλίο της ανιψιάς του Προέδρου των ΗΠΑ.

Μπρους Σπρίνγκστιν: κυκλοφόρησε άλμπουμ που ηχογράφησε το 1999!Πέμπτη 09 Ιουλίου 2020 13:34 | Ειδήσεις

Στην ηχογράφηση συμμετέχει το εμβληματικό συγκρότημα του τραγουδιστή, οι "The E Street Band".

Ντρου Μπάριμορ: η γυμναστική με έκανε καλύτερη... μητέρα!Παρασκευή 10 Ιουλίου 2020 11:57 | Ειδήσεις

Τι λέει για το σώμα της και το κάρμα, την μέθοδο pilates και την μετατροπή του κορμιού της σε... "λεωφορείο".

Κέιτι Πέρι: κυκλοφόρησε το νέο της τραγούδι “Smile” (βίντεο)Παρασκευή 10 Ιουλίου 2020 17:04 | Ειδήσεις

Η Αμερικανίδα τραγουδίστρια είχε παρουσιάσει νωρίτερα δείγμα από το καινούριο κομμάτι της.

Pοή στη κατηγορία: Ειδήσεις
Μπρους Σπρίνγκστιν: κυκλοφόρησε άλμπουμ που ηχογράφησε το 1999!23:59Μέρι Τραμπ: ο Ντόναλντ Τραμπ ήταν θύμα κακοποίησης από τον πατέρα του23:52Ο ΠΑΟΚ “έσπασε” το αήττητο του Ολυμπιακού23:44Πολωνία: Οριακό προβάδισμα για τον απερχόμενο πρόεδρο Ντούντα23:31Κορονοϊός: η υδροξυχλωροκίνη και η επίδραση σε ασθενείς που θέλουν νοσηλεία23:18Έκρηξη και φωτιά σε πλοίο του Πολεμικού Ναυτικού των ΗΠΑ (βίντεο)23:04Οι “ξενύχτηδες” έφηβοι κινδυνεύουν από άσθμα και αλλεργίες22:52AIDS: Βραζιλιάνος ασθενής θεραπεύθηκε μόνο με φάρμακα!22:39Μάστιγα οι “ραγισμένες καρδιές” από το στρες της πανδημίας22:26Φωτιά στη Χάλκη 22:13Ασταμάτητη η ΑΕΚ22:01Κορονοϊός: Θετικοί δεκάδες εργάτες φάρμας21:48Στον τελικό του UTS ο Τσιτσιπάς21:35Τουρισμός: “Κραυγή αγωνίας” από την Κατερίνη (βίντεο)21:22Volley League: Επέστρεψε στον “θρόνο” ο Παναθηναϊκός21:09Κορονοϊός: Αυτοψία ΑΝΤ1 σε οίκους ανοχής (βίντεο)20:57Αρθροσκοπική αποκατάσταση Προσθίου Χιαστού Συνδέσμου με την τεχνική All-Inside20:44Αγία Σοφία: Οι θησαυροί της “Μεγάλης Εκκλησίας” (βίντεο)20:32Κορονοϊός - ΠΟΥ: Ημερήσια αύξηση ρεκόρ στα κρούσματα παγκοσμίως20:21Τριανταφύλλου στον ΑΝΤ1: το παρασκήνιο της απόφασης για την Αγία Σοφία (βίντεο)20:09
00:00:21"ΠΟΛΙΟΡΚΙΑ": Το τρέιλερ της ταινίας22-03-2019 07:44 
00:21:33