LATEST NEWS
 
Life /ΓενικάΔημοσίευση: 16 Ιανουαρίου 2017 10:44

“Στο καλό, γλυκιά μου συμπεθέρα…”: Η κωμωδία της χρονιάς “μετακομίζει” την Παρασκευή

Η σουρεαλιστική, μαύρη κωμωδία της χρονιάς αλλάζει το ραντεβού της με τους τηλεθεατές και υπόσχεται γέλιο μέχρι δακρύων. Τι θα δούμε στο 1ο επεισόδιο της χρονιάς!

ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ - ΑΝΤ1

Η πολυαναμενόμενη, σουρεαλιστική, μαύρη κωμωδία της χρονιάς «Στο καλό, γλυκιά μου συμπεθέρα…» του χαρισματικού σεναριογράφου και θεατρικού συγγραφέα, Λευτέρη Παπαπέτρου αλλάζει μέρα και θα προβάλλεται από την Παρασκευή 20 Ιανουαρίου και κάθε Παρασκευή στις 22:15!

Μη χάσετε το 6ο επεισόδιο της σειράς «Στο καλό, γλυκιά μου συμπεθέρα…» και το πρώτο για το 2017, την Παρασκευή 20 Ιανουαρίου στις 22:15 με πολλή δράση, μυστήριο και ξεκαρδιστικά στιγμιότυπα!

Παρασκευή 20 Ιανουαρίου 2017

Μετά τον πυροβολισμό η Μάγδα, η Σοφία και ο Κινέζος το σκάνε τρομοκρατημένοι από τον τόπο του εγκλήματος. Ο Γιώργος λαμβάνει κλήση στο περιπολικό και σπεύδει στο σπίτι της Μάγδας, την ίδια ώρα που η Νεφέλη και ο Φάνης βρίσκονται σε αδιέξοδο στο δωμάτιο του Παππού. Οι τρεις φυγάδες κάνουν μια απέλπιδα προσπάθεια να γλιτώσουν τη σύλληψη και ο Φάνης να βρει τα χρήματα που χρωστάει. Μετά από μια ακόμη απαγωγή, μια ληστεία  και έναν πυροβολισμό, θα αποκαλυφθεί για ποια είχε παραγγείλει το πλαστό διαβατήριο ο Αντώνης…

Δείτε όλα τα επεισόδια της πολυαναμενόμενης μαύρης κωμωδίας στο επίσημο minisite της σειράς: www.antenna.gr/sympethera

ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ - ΑΝΤ1

ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ - ΑΝΤ1

ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ - ΑΝΤ1

ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ - ΑΝΤ1

ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ - ΑΝΤ1

 

Σημαντικότερες ειδήσεις στη κατηγορία“Dirty Angels”: Το Χόλιγουντ πάει ξανά ΘεσσαλονίκηΧθες 17:01 | Ειδήσεις

"Άρωμα" Χόλιγουντ στη Θεσσαλονίκη. Ξεκινούν τα γυρίσματα της ταινίας δράσης «Dirty Angels». Οι κυκλοφοριακές ρυθμίσεις που θα ισχύσουν. 

Σύλληψη τράπερ για οπλοκατοχήΧθες 11:43 | Ειδήσεις

Που είχε κρύψει το όπλο ο νεαρός, που ειναι γνώριμος των Αρχών. Τι άλλο βρέθηκε στο αυτοκίνητο του. Γιατί συνελήφθη ο συνοδηγός.

Έλτον Τζον: Η τελευταία του συναυλία στο Ηνωμένο ΒασίλειοΠαρασκευή 02 Δεκεμβρίου 2022 15:14 | Ειδήσεις

Ο θρύλος της παγκόσμιας ποπ μουσικής σκηνής οδεύει πλέον προς την ολοκλήρωση της περιοδείας του Farewell Yellow Brick Road.

Σακίρα - Πικέ: Οι όροι του πολύκροτου διαζυγίουΠαρασκευή 02 Δεκεμβρίου 2022 20:27 | Ειδήσεις

Πριν μερικούς μήνες η Shakira και τα δύο τους παιδιά έχουν μετακομίσει το Μαϊάμι, αλλά ο πατέρας τους θα δικαιούται να τους βλέπει 10 μέρες τον μήνα, με τα αεροπορικά έξοδα να επιβαρύνουν και τους δύο.

Pοή στη κατηγορία: Ειδήσεις
Κατεχάκη: Τροχαίο με 5 τραυματίες09:33Γεωργιάδης: το γιορτινό “καλάθι του νοικοκυριού”, τα παιχνίδια και τα επιτόκια09:20Γυναικοκτονία στον Πειραιά: Τον “τύφλωσαν” η παθολογική ζήλεια και τα ναρκωτικά09:06ΔΙΜΕΑ: Βαριά πρόστιμα σε μαγαζιά και βενζινάδικα08:52Κυβερνητικό τελεσίγραφο σε τράπεζες για δάνεια, καταθέσεις και προμήθειες08:39Εμπρηστική επίθεση σε εταιρεία και μολότοφ κατά αστυνομικών και πυροσβεστών08:25“Κιβωτός του Κόσμου” - Σταμάτης: Μάζευαν λεφτά και δεν έκαναν έργο για τα παιδιά (βίντεο)08:12ΙΕΛΚΑ: Οι καταναλωτές “κόβουν” τρόφιμα και ρεύμα για να τα βγάλουν πέρα07:58Ουκρανία - Σιτάρι: Η Ρωσία “μάζεψε” εκατομμύρια τόνους07:45Πελέ: Αγωνία για τον θρύλο - Νέο ιατρικό ανακοινωθέν07:31Αγία Βαρβάρα: Τα φρικτά βασανιστήρια και ο αποκεφαλισμός από τον πατέρα της07:17Θεσσαλονίκη: Επίθεση με μολότοφ σε διμοιρία των ΜΑΤ (εικόνες)07:03Τροχαίο - Θεσσαλονίκη: Σοβαρά τραυματίστηκε νεαρός που παρασύρθηκε από φορτηγάκι06:50Μουντιάλ 2022: οι μεταδόσεις της Κυριακής σε ΑΝΤ1 και ANT1+06:36Σημεία για rapid test δωρεάν την Κυριακή06:22Καιρός: βροχές και καταιγίδες την Κυριακή06:09Μελβούρνη: Ο Παρθενώνας... πολύχρωμος κοσμεί την καρδιά της πόλης (εικόνες)23:52Σύνδρομο “Αngelman”: Μια διαφορετική ημέρα για τον μικρό Παύλο (εικόνες)23:46Μενέντεζ για F-16: Δεν θα συμφωνήσω σε πώληση στην Τουρκία 23:32Καλλιθέα: Έφοδος της ΕΛΑΣ σε παράνομο καζίνο και δεκάδες συλλήψεις23:19
00:00:21"ΠΟΛΙΟΡΚΙΑ": Το τρέιλερ της ταινίας22-03-2019 07:44 
00:21:33 
Η Νάταλι Θάνου στο "The 2Night Show"22-03-2019 06:54
00:07:56 
Ο Γ. Μαυρίδης ζητά τη γνώμη του κοινού για να κατέβει υποψήφιος22-03-2019 10:45
00:42:23 
Ο Σάκης Κεχαγιόγλου στο "The 2Night Show"22-03-2019 06:51
00:17:11 
Ο Δημ. Μακρυνιώτης ετοιμάζει τα πιο νόστιμα αφράτα εκλέρ22-03-2019 12:34
00:24:45 
Ο Μιχ. Ιατρόπουλος στο "The 2Night Show"22-03-2019 06:51
00:17:02 
Μακαρόνια στο φούρνο με μανιτάρια από τον Βασ. Καλλίδη22-03-2019 12:05
00:01:29 
Η Met Opera παρουσιάζει την επική «Βαλκυρία» του Βάγκνερ 21-03-2019 20:47
00:08:07 
Ο Γιώργος Μαργαρίτης στο Πρωινό22-03-2019 11:04
00:10:56 
Νηστίσιμη τούρτα με σοκολάτα και ταχίνι από τον Δημήτρη Μακρυνιώτη20-03-2019 12:56
00:11:33 
Η Νατάσα Μποφίλιου αποκαλύπτεται στο “Πρωινό”20-03-2019 12:25
00:12:15 
Κάρρυ λαχανικών με μπασμάτι από τον Βασίλη Καλλίδη20-03-2019 11:54
00:08:22 
Η Λάουρα Νάργες, ο Μιχάλης Μουρούτσος και η αιτία του χωρισμού20-03-2019 11:18
00:02:12 
“Άναψε φωτιές” η Κόνυ Μεταξά με την φωτογράφιση της20-03-2019 11:12
00:04:40 
Ο Τόλης Βοσκόπουλος τραγουδάει μαζί με την κόρη του επί σκηνής και...“λιώνει”!19-03-2019 11:38
00:09:57 
Γιώργος Αγγελόπουλος: Είμαι αυτοδίδακτος ακόμα και στα... κορίτσια!19-03-2019 11:44
00:00:31 
Η Μπάρμπαρα Πάλβιν είναι ο νέος Άγγελος της Victoria’s Secret18-03-2019 12:13
BlogsΔεν υπάρχει περιεχόμενο